Dub

dub

21.3.

 

Lidé ve znamení Dubu

Člověk narozený ve znamení Dubu je velmi tvrdohlavý a ctižádostivý. Navenek působí jako rozdvojená osobnost, neboť jak rychle dokáže vybuchnout a hádat se do roztrhání těla, tak rychle se zase zklidní a je ten nejroztomilejší společník. Miluje uznání a obdiv své osoby, a pokud se mu ho nedostává, ztrácí zájem a motivaci.

Vyjít s ním dlouhodobě v partnerském vztahu může jen opravdu trpělivá povaha, která nebude šetřit chválou a dokáže přejít občasné výbuchy. Na oplátku dostane čestného, vynalézavého, romantického a silného ochránce. Závazky nejsou pro lidi narozené ve znamení Dubu to pravé, neboť nadevše milují svobodu. Budou-li do závazku tlačeni, pravděpodobně se stane, že už je neuvidíte.

Vztahy

Partnerský vztah s touto osobou bude velice pestrý a ne vždy harmonický. Ale i přes občasné výbuchy a hádky se na tohoto člověka můžete spolehnout, že v případě problémů bude stát za vámi. K manželství a jiným závazkům se nenarodil, takže je zbytečné jej k takovým krokům nutit.

Zdraví

Vážnějšími chorobami zpravidla netrpí, ty méně vážné si nepřipouští. Donutit jej jít k lékaři je téměř nadlidský výkon, neboť doktory a léky nesnáší. Většinou je zdravý a plný energie, kterou si potřebuje vybíjet sportem, aby nedocházelo k jejímu ventilování v nesprávných chvílích.

Práce

Lidé narození ve znamení Dubu jsou velmi ctižádostiví. Jejich velké ambice často způsobují, že jsou ochotní jít i „přes mrtvoly“. Jsou to vůdčí osobnosti a jen neradi se o své prvenství dělí. Jejich motivací je i vrozená touha po penězích.

+ -
Přátelský Tvrdohlavý
Ctižádostivý Nestálý
Pracovitý Výbušný
Zásadový Hádavý
Společenský  

Známé osobnosti narozené ve znamení Dubu

Johann Sebastian Bach

JAKÉ JSTE ZNAMENÍ?

1. Zadejte měsíc narození
2. Zadejte den narození
3. Klikněte na "Přejít na znamení"

Vybráno datum>>

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: