Habr

habr

1.12. - 10.12.
31.5. - 10.6.

 

Lidé ve znamení Habru

Lidé narození ve znamení Habru mají silně vyvinutý smysl pro pořádek a disciplínu. Pravidla dodržují vždy pečlivě a totéž očekávají i od ostatních. Neradi vybočují ze zajetých kolejí a ověřených metod. Jsou velmi nedůvěřiví ke svému okolí a dokonce závistiví k úspěchu druhých, ale přesto bývají příjemnými a vyhledávanými společníky. Jejich smysl pro čest jim nedovolí lež a přetvářku, a to ani v případě, že by z ní jakkoli profitovali.

Protože jsou zvyklí dodržovat zažitá pravidla, bývají často neschopní vlastních rozhodnutí a rychlých reakcí na neplánované akce. Stejně jako pracovní závazky je jim svatý i závazek manželství, proto jsou zpravidla věrnými partnery, a to i v případě, že nejsou zcela spokojení.

Vztahy

V partnerském vztahu jsou tito lidé věrní a pozorní vůči citům svého protějšku. I když je čas od času nahlodá nedůvěra v oddanost partnera/ky, bývá to obvykle přechodný stav. Nemají problémy navazovat nová přátelství a jsou ve společnosti oblíbení.    

Zdraví

Fyzicky jsou na tom zrozenci Habru velmi dobře, ovšem mohou se vyskytnout psychické obtíže v důsledku nesrovnání se s většími životními změnami. V takovém případě mohou tito lidé trpět i dlouhodobými depresemi.

Práce

Lidé narození v tomto znamení oplývají talentem v umělecké oblasti a rádi se nechávají unášet svou fantazií. Mají rádi úspěch, ale ne kvůli materiálnímu ocenění, spíše je láká sláva a uznání, pro které jsou ochotni obětovat spoustu času a své příslovečné píle. Uplatní se všude tam, kde je vyžadována disciplína a dodržování pevně stanoveného řádu.

+ -
Pořádný Nesamostatný
Čestný Závistivý
Disciplinovaný Nerozhodný
Věrný Zmanipulovatelný
Zásadový  

Známé osobnosti narozené ve znamení Habru

Robert Schumann, Bohuslav Martinů

JAKÉ JSTE ZNAMENÍ?

1. Zadejte měsíc narození
2. Zadejte den narození
3. Klikněte na "Přejít na znamení"

Vybráno datum>>

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: