Líska

líska

22.3. - 31.3.
24.9. - 2.10.

 

Líska je nenápadná, drobná a často si jí ani nevšimnete, a přesto je nesmírně užitečná. Lidé narození v tomto znamení jsou přesně takoví. Pod maskou všedních a nevýrazných osob se skrývá nadprůměrná inteligence, nadání a intuice, které dokážou patřičně zúročit. Velmi dobře si uvědomují své přednosti a v některých případech jsou schopni jich i zneužívat.

Jsou vynalézaví a vytrvalí bojovníci, pokud jde o prosazení dobra a spravedlnosti, ale jejich vrozená hamižnost jim nedá si odepřít podíl za úspěch. Jako partneři mívají někdy období nespokojenosti, která se projevují až nesnesitelným chováním, ale jde většinou jen o krátkodobý stav.

Vztahy

V partnerském vztahu s člověkem narozeným ve znamení Lísky je to jako na houpačce, a to i případě, že má tento vztah pevné základy. Tito lidé jeden den zahrnují svůj protějšek vším, co mu vidí na očích, a druhý den se na něj ani nepodívají. Rádi organizují společný volný čas do nejmenších detailů, ale i své vlastní plány si dokážou překazit, pokud se dostaví špatná nálada.  

Zdraví

Stejně jako jejich nevyzpytatelná povaha, je i jejich zdraví kolísavé. Bývají náchylní k onemocnění ledvin, močového měchýře a jater. Trpí-li nějakou nemocí, očekávají od svého protějšku nadstandardní péči.  

Práce

Uplatní se v oblastech, kde je třeba zapojit vlastní invenci, ale pokud nedostanou odpovídající ohodnocení, nemají motivaci svou práci dělat pořádně. Rádi vidí za svou prací hmatatelné výsledky.

+ -
Inteligentní Náladová
Nekonfliktní Hamižná
Bojovná Nevyrovnaná
Nadaná  
Podporující  

Známé osobnosti narozené ve znamení Lísky

Mahátma Gándhí, Brigitt Bardot, Raffaelo, Joseph Haydn

JAKÉ JSTE ZNAMENÍ?

1. Zadejte měsíc narození
2. Zadejte den narození
3. Klikněte na "Přejít na znamení"

Vybráno datum>>

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: