Topol

topol

1.11. – 10.11.
1.2. - 10.2.
1.5. - 10.5.
5.8. - 14.8.

 

Lidé ve znamení Topolu

Stejně jako vzrostlý topol mají lidé v tomto znamení určitý nadhled a přirozenou hrdost. Jsou přímočaří, učenliví, se vztahem k přírodě a ušlechtilým srdcem. Jejich přátelé u nich rádi vyhledávají ochranu, neboť se s nimi cítí bezpečně. Jsou nezávislí a své názory si dovedou bravurně obhájit bez ztráty respektu, i kdyby to znamenalo vleklý konflikt.

Jejich svobodná duše se jen tak neuváže do manželství, a to ani v případě velké lásky. Jakékoliv závazky prostě nejsou pro ně, proto bývají často osamělí a zahořklí, ale většinou se odreagují v přírodě, kde se cítí dobře.

Vztahy

S mezilidskými vztahy to zrozenci Topolu nemají jednoduché. Touha po svobodě je u nich tak silná, že ani při sebevětší vůli nevydrží jakékoliv omezování a raději zůstanou sami. Na partnera i na své blízké přátele mají vysoké morální nároky, ze kterých jen neradi slevují. Přesto prožívají lásku intenzivně a ze zklamání se léčí velmi dlouho.

Zdraví

Lidé ve znamení Topolu mají velice blízký vztah k přírodě a často se na ni upínají i v případě nejrůznějších nemocí. Jen těžko se donutí k návštěvě lékaře, většinou jej vyhledají, až když jsou obtíže nesnesitelné.

Práce

Až obdivuhodná empatie předurčuje zrozence Topolu k práci s lidmi. Bývají vynikajícími lékaři, učiteli a psychology. Budou spokojeni v každém zaměstnání, ve kterém budou mít blízko k lidem a přírodě.

+
Čestný Osamělý
Ušlechtilý Zahořklý
Ochranář Neústupný
Nezávislý  
Inteligentní  

Známé osobnosti narozené ve znamení Topolu

Sigmund Freud, Henryk Sienkiewicz, Božena Němcová, Jan Lucemburský

JAKÉ JSTE ZNAMENÍ?

1. Zadejte měsíc narození
2. Zadejte den narození
3. Klikněte na "Přejít na znamení"

Vybráno datum>>

TIP NA DNEŠEK

Lunární kalendář na dnešní den: